Co nás čeká zajímavého v září?


S počátkem nového školního roku řada z nás ocení klidnou chvíli. Setkání s léčivými esenciálními oleji nám  v  Centru LÍP A SPOLU  nabídne paní Ing. Šárka Patrná, zkušená certifikovaná aromaterapeutka.

Více o lektorce a její práci najdete zdeLetní příměstské a pobytové tábory, které pořádal spolek LÍP A SPOLU, z.s. se dětem i rodičům velmi líbily.

Aktuálně nabízíme pár volných míst pro děti 7-15let, zdravé i s jakýmkoli znevýhodněním, na podzimním příměstském táboře v krásném přírodním prostředí obce Polevsko.

Tak jako v létě, budou mít děti připraveno zázemí kulturního sálu obce, vedení zkušenými pedagogy a asistenty a řadu zajímavých aktivit především venku.


Projekt SPOLU NEJSME AUT

Využijte možnosti zapojit se do projektu!


Projekt  SPOLU NEJSME AUT je určen pro rodiče i další členy rodiny, kteří pečují o dítě nebo dospělého s poruchou autistického spektra (a/nebo s dalšími neurovývojovými poruchami) a žijí v městech a obcích v územní působnosti LAG Podralsko.

Zapojit se mohou také dobrovolníci z řad pedagogů, asistentů pedagoga, sociálních pracovníků, pracovníků v sociálních službách, apod.

Účastníci projektu mohou zdarma využívat nabídky aktivit Centra LÍP A SPOLU

individuální poradenství - setkávání v tematických skupinách  přednášky - kurzy - workshopy - konzultace s psychologem podpůrná rodičovská skupina - hlídání dětí - půjčovna knih